Zrmanja nije uspjela protiv Debeljaka

Izvješće s utakmice 2.ŽNL Zadar odigrane 03.04.2016. u 17:00 sati na nogometnom igralištu “Jankuša ” u Obrovcu

ZRMANJA NIJE USPJELA PROTIV DEBELJAKA

Obrovac:
Igralište “Jankuša”
2.ŽNL , Kolo 14
Gledatelja:100

Strijelci: Nema golova
Žuti kartoni:

NK ZRMANJA: Igrač br 6 Nikola Župan u 49.min, preoštar start,
Igrač br 9 Ivan Franjić u 82. min, preoštar start

NK DEBELJAK: Igrač br 2 Ante Demo u 47.min, preoštar start
Igrač br 5 Ante Gambiraža u 53.min, preoštar start
Igrač br 11 Martin Jerak u 68. min, preoštar start

Crveni kartoni:
NK ZRMANJA: nema
NK DEBELJAK: nema

Sudac: Luka Popović (Zadar)

Pomoćnici:
Damir Dukić(Zadar) i Franjo Bačić (Zadar)

Delegat: Zoran Žilić (Zadar)

NK ZRMANJA 0
NK DEBELJAK 0

NK ZRMANJA

13.HRVOJE BOGATIĆ
2.IVAN-ROKO JOSIĆ
3.MATEJ EVIĆ
4.ANTE KARAMARKO
5.ANTE JURJEVIĆ
6.NIKOLA ŽUPAN
7.JOSIP PILIĆ
8.JOSIP ŽUPAN
9.IVAN FRANJIĆ
10.IVAN JURJEVIĆ-ŠKOPINIĆ
11.IGOR ŠKORPUT

PRIČUVE:
14.MARIO TOT
15.ŠIMO TOMIĆ
16.MARIO ŠENDULA
17.DAVOR GRGIĆ

KAPETAN: Josip Župan broj 8
TRENER: Marin Klanac
PREDSTAVNIK KLUBA: Nebojša Župan

 

NK DEBELJAK

1.JOSIP DIJAN
2.ANTE DEMO
3.DARIJO SMOLIĆ
4.IVAN SUDINJA
5.ANTE GAMBIRAŽA
6.MARKO PERIĆ
7.DENI KOLEGA
8.JURE HAJDINGER
10.ANTE SMOLOĆ
11.MARTIN JERAK
14.STIPE MARINOVIĆ

PRIČUVE:
12. ANTE JERAK

KAPETAN: Martin Jerak broj 11
TRENER: Bruno Torbarina
PREDSTAVNIK KLUBA: Kristijan Dražić

 

U 14. kolu 2.žnl Zadar Zrmanja je ugostila na svojoj Jankuši vrlo dobru ekipu NK Debeljak iz Debeljaka.Zrmanja je u ovoj utakmici bila lišena pomoći svojeg prvog vratar Kreše Šarlije ,a i pričuvni Venutti nije bio na dispoziciji pa je silom prilika na gol stao igrač Hrvoje Bogatić, no mora se priznati da je zadatak obavio više nego dobro.Imao je nekoliko dobrih obrana tako da gosti nisu postigli gol.Zrmanja je u većem dijelu susreta bila bolja i stvorila je 5-6 izrazitih prilika za gol no najbolji strijelac ove liige Ivan Franjić danas nije imao sreće i sve što je opalio prema golu ili je obranio golman ili je zapela stativa i prečka.U ovoj utakmici svi smo očekivali sigurna tri boda no to se nije dogodilo, tako da je ispuštena prigoda da se zauzme drugo mjesto na tablici.Zrmanja je trenutno četvrta s bodom zaostatka za drugim mjestom.Slijedeće kolo Zrmanja je slobodna ,a nakon toga 17.04.2016. ide u goste u Zadar NK Arbanasi.Svi skupa se nadamo da će strijelci imati više sreće i da možemo nadoknaditi izgubljena dva boda protiv Debeljaka.

Sportski pozdrav, NEBOJŠA ŽUPAN, tajnik

 

Tablica

1CROATIA (T)1282227131426
2NOŠK116232214820
3VRČEVO126241811720
4ZRMANJA116142215719
5GORICA116141711619
6ARBANASI115331912718
7DEBELJAK104241519-414
8PAG123361224-1212
9MURVICA (-2)123181527-128
10PODGRADINA121110526-214
11GALOVAC (-2)0000000-2